background

HoryZonty

Fotosúťaž

Vyhlásenie XVIII. ročníka fotosúťaže s témou „Dobrodružstvo“

Divider Image

Aj Vaše fotografie môžu tvoriť súčasť festivalu!

Pošlite nám Vaše fotografie a pripojte sa aj Vy k tvorcom festivalu!

Radosť z dobrodružstva je asi to, čo spája všetkých nadšencov festivalu Horyzonty. Preto sme tento rok vybrali tému, ktorá je nám spoločne blízka a svoje dobrodružstvo v nej nájde každý. Neváhajte sa zapojiť sa do diania festivalu už teraz – nafotením nových záberov, či pohľadaním v svojich archívoch a následne zaslaním maximálne troch fotografií s outdoorovou tematikou.

Veríme, že po rokoch obmedzení a strachu z cestovania ste sa vybrali na výlety blízke či vzdialené a my by sme boli šťastní, keby ste nám svojimi zábermi spestrili festivalovú výstavnú sieň. Téma Dobrodružstvo je dostatočne široká na to, aby ste si dovolili popustiť uzdu svojej fantázií a očarili porotu, no najmä divákov festivalu, svojimi snímkami.

Fotografie nahrajte priamo na web alebo pošlite v požadovanom formáte (viď podmienky a pravidlá) spolu s vyplnenou prihláškou na e-mailovú adresu: fotosutaz@horyzonty.sk.

40 najzaujímavejších fotografií bude vystavených v priestoroch Domu Armády, z ktorých porota vyberie a ocení štyri najlepšie.

 

Ocenenia:

Ocenené budú tri najlepšie fotografie (1., 2. a 3. miesto) a udelená bude tiež cena Grand Prix, ktorú získa úplný víťaz.

Vybrané fotografie vytlačíme a vystavíme počas festivalu. O tom, ktoré fotografie sa dostanú do užšieho výberu, ako aj o víťazoch, rozhodne trojčlenná porota. Víťazov aj autorov vybraných fotografií, ktoré vystavíme, budeme informovať e-mailom najneskôr 5.11.2023.


Dôležité informácie:

Uzávierka fotosúťaže: 22.10.2023
Výstava vybraných fotografií: 10.-12.11.2023
Téma fotosúťaže: Dobrodružstvo