Fotosúťaž

Fotosúťaž

background

HoryZonty

Fotosúťaž

Vyhlásenie XVII. ročníka fotosúťaže s témou „Naplno“

Divider Image

Aj Vaše fotografie môžu tvoriť súčasť festivalu!

Život treba žiť naplno. A tak neváhame a vyhlasujeme pre Vás novú tému fotosúťaže, do ktorej sa môžete zapojiť už teraz. “Naplno” je výzva k naozaj akčným, dych berúcim, rozum zastavujúcim záberom z outdoorových športov, výletov, návštev rôznych krajín. 

Sme milovníci hôr, dobrodružstva, pohybu a prírody. Každý však žije svoj život po svojom a pre každého “Naplno” znamená niečo iné. Pre niekoho to môže byť aj pokoj a čaro krásy statickej prírody. Nemusí to byť ani v ďalekých krajinách, ale niekde, kde to človeka jednoducho okúzli. Kľudne za domom na kopčeku. Preto sa tešíme na všetky Vaše zábery. Vychutnať si treba každý moment a my sme nedočkaví na snímky, ktoré nám priblížia Vaše zážitky.

Fotografie nahrajte priamo na web alebo pošlite v požadovanom formáte (viď podmienky a pravidlá) spolu s vyplnenou prihláškou na e-mailovú adresu: fotosutaz@horyzonty.sk do 23.10.2022.

40 najzaujímavejších fotografií bude vystavených v priestoroch Domu Armády, z ktorých porota vyberie a ocení štyri najlepšie.

OCENENIA A VÝSTAVA:

Ocenené budú 1., 2. a 3. miesto a tiež cena Grand Prix, ktorá čaká na úplného víťaza.

Vybrané fotografie vytlačíme a vystavíme počas festivalu 10.-12.11.2022. Tieto snímky budú tiež prezentované na našich webových stránkach. O tom, ktoré fotografie sa dostanú do užšieho výberu, ako aj o víťazoch, rozhodne trojčlenná porota. Víťazov aj autorov vybraných fotografií, ktoré vystavíme, budeme informovať e-mailom najneskôr 30.10.2022.


Dôležité informácie:

Uzávierka fotosúťaže: 23.10.2022
Výstava vybraných fotografií: 10.-12.11.2022
Téma fotosúťaže: Naplno